Mieszkanie od dewelopera w Krakowie – dlaczego warto kupić?

Własne cztery kąty w Krakowie to marzenie wielu osób. Zakup mieszkania w stolicy Małopolski to poważna inwestycja – zwłaszcza że ceny mieszkań w tym mieście są jednymi z najdroższych w Polsce. Niemniej takie przedsięwzięcie opłaca się z paru powodów.

Kraków to świetna lokalizacja!

Kraków to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce o bardzo bogatej i ciekawej historii. Jest nie tylko ważnym ośrodkiem turystycznym i kulturalnym, ale też akademickim i gospodarczym. Rozwija się w bardzo dynamicznym tempie, a inwestycje deweloperskie w Krakowie realizowane są z ogromnym rozmachem. Nie bez powodu stolica Małopolski uchodzi za znakomite miejsce do życia i prowadzenia biznesu – to istotny powód, dla którego warto tu kupić mieszkanie.

Nowe mieszkania w Krakowie – jest w czym wybierać!

Oferta deweloperska w Krakowie jest na tyle bogata, że każdy chętny znajdzie mieszkanie odpowiadające jego potrzebom i preferencjom. Od mikro kawalerek po luksusowe apartamenty, w stanie deweloperskim i wykończone pod klucz – mieszkania w Krakowie różnią się pod względem metrażu, standardu oraz lokalizacji.

Nowe mieszkania w Krakowie – dobre na wynajem!

Klienci firmy deweloperskiej Ekopark wiele mieszkań w Krakowie kupują z myślą o najmie. Nieruchomości nie od dziś są znakomitym źródłem pasywnego dochodu, choć oczywiście trzeba brać poprawkę na to, że zakup mieszkania inwestycyjnego zwróci się dopiero po co najmniej dziesięciu latach. Wiele w tym momencie zależy od tego, do jakiej grupy odbiorców będzie skierowana oferta najmu. Kawalerki są najbardziej poszukiwane przez studentów i osoby żyjące w pojedynkę, ale rośnie również zainteresowanie ekskluzywnymi apartamentami na wynajem. Warto więc przeprowadzić stosowne kalkulacje, aby sprawdzić, co się najbardziej opłaca.

Nowe mieszkania w Krakowie – rękojmia i gwarancja

Mieszkania od deweloperów objęte są rękojmią. Bardzo często deweloperzy udzielają dodatkowej gwarancji, co ma na celu podnieść atrakcyjność oferty. W ramach rękojmi i gwarancji można liczyć na naprawę wielu usterek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *